Jak vidí zápas Joshua vs Breazeale náš expert Václav Pejsar?

Anthony Joshua vs Dominic BreazealeMáme zde komentář české jedničky v těžké váze Václava Pejsara k dnešnímu zápasu mezi Anthony Joshuou a Dominicem Breazeale o titul IBF!

DNES O2 Aréna Londýn, Velká Británie
Sport1 HD od 20:00

Těžká váha
Neporažená světová šestka a britská dvojka „AJ“ Anthony JOSHUA (16-0-0, 16 KO) a světová devatenáctka „Trouble“ Dominic BREAZEALE (17-0-0, 15 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul IBF!

Anthony Joshua vs Dominic Breazeale

Vážení
Anthony Joshua: 110,3 kg
Dominic Breazeale: 115,7 kg

Václav Pejsar: „Určitě je v tomto zápase favoritem Olympijskí vítěz Joshua a rozhodně podle mého názoru bude vítězem opět knockoutem. Předpokládám, že to bude jako vždy v jeho dosavadních zápasech a to v některých z prvních kol zápasu. Tipuji že do 3. kola bude po zápase.
Breazeale nemá nic v čem by byl lepší než Brit… Nemá takový pohyb, dynamiku, přesnost úderu, rychlost…. Navíc mi přijde, že nemá až tak jistou obranu a někdy snadno inkasuje údery. Jediné čím by se možná mohl s Joshuou rovnat je tvrdost úderu, ale to mu v tomto zápase bude k ničemu. Jednoduše řečeno – ve všech aspektech boxu je Joshua lepší. Breazeale není soupeř, který by ho měl ohrozit a jak říkám, předpokládám rychlý konec“.