Jak to bude s odvetou mezi Joshuou a Ruizem? Má Brit ve smlouvě vůbec odstavec o odvetě?

V sobotu v noci, respektive v neděli ráno, šokoval Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO) Celý svět, když v sedmi kolech totálně rozebral úřadujícího krále těžké váhy, Anthonyho „AJ“ Joshuu (22-1-0, 21 KO) a usedl na jeho trůn. Má však Brit vůbec dovětek o odvetě ve smlouvě?

Sám devětadvacetiletý rodák z Watfordu si tím nebyl po zápase jistý. „Ani jsem se nezeptal na klauzuli o odvetě, protože jsem si byl jistý, že vyhraji. Jestli tam ta doložka je, tak na to jdeme znovu. Vrátím se a porazím ho. Nijak se neznervózňuji tou prohrou. Prostě to napravím. Nyní si odpočinu, proberu s týmem, co bylo špatně a dojdu opět pro tituly.“ – Prohlásil po duelu bývalý světový šampion a mnoho lidí začalo spekulovat o tom, zda opravdu má doložku o odvetě ve smlouvě. Jenže podle slov jeho promotéra, Eddieho Hearna, tato doložka skutečně existuje a britský tým ji brzy aktivuje.

„Nevěděli jsme, co bude následovat v listopadu, či prosinci, ale nyní to už víme. Na odvetu bude obrovský tlak a bude to velká věc. Chtěli by jsme odvetu ve Velké Británii, ale sedneme si s týmem a probereme možnosti. Chtěli jsme pro fanoušky udělat noc, kterou si bude každý pamatovat. Bohužel tuto noc si budou všichni pamatovat, jako obrovský šok, ale to je v pořádku. Pomsta bude sladká a věřím, že ji Anthony zvládne.“ – Prozradil nějaké informace ohledně odvety šéf stáje Matchroom Boxing, Eddie Hearn. Klauzule o odvetě tedy opravdu existuje a Joshua s Hearnem jí chtějí jednoznačně využít.