Jaime Munguia zvládl debut ve střední váze. O’Sullivana ukončil v jedenáctém kole!

Bývalý světový šampion super welterové váhy Jaime Munguia (35-0-0, 28 KO) zvládl s mírnými obtížemi debut ve střední váze, když v jedenáctém kole ukončil odolného Ira Garyho „Spike“ O’Sullivana (30-4-0, 21 KO).

Stále teprve třiadvacetiletý Jaime Munguia zvládl úspěšně svůj debut ve střední váze, když dokázala zdolat odolného rodáka z Corku Garyho O’Sullivana. Ovšem jeho vítězství se nerodilo zrovna úplně snadno. Bývalý král super welterové váhy a šampion WBO začal duel opravdu skvěle. Bylo vidět, že má silovou převahu a od prvního dějství se snažil svého o dvanáct let staršího soka ukončit. Jenže irský válečník ukázal velkou odolnost a ve třetím dějství dokonce nachytal Mexičana skvělým hákem, ale i Munguia ukázala, že má bradu ze železa. Rodák z Tijuany následně otestoval i intimní místa soupeře, když dvakrát nešťastně trefil O’Sullivana pod pás, za což mu byl stržen bod.

V jedenáctém dějství se mladý Mexičan pustil do zběsilé bitky, kterou zastavil až roh rozbitého Ira. „Opravdu jsem cítil rozdíl ve střední váze. Byl jsem mnohem silnější, než o váhovou kategorii níže.“ – Pochvaloval si vítěz duelu, který je aktuální světovou pětkou střední váhy. „Chci všechny šampiony této váhy. Chci Canela Alvareze, chci Gennady Golovkina i Jermalla Charla.“ – Poslal vzkaz Munguia všem šampionům střední váhy. Každopádně jeho debut v nové váze ukázal, že má slabiny, které by mohli silnější puncheři potrestat.