Izuagbe Ugonoh se vrátí do ringu v březnu!

Polský rodák ze Štětína, Izuagbe „Izu“ Ugonoh (18-1-0, 15 KO) se vrátí po skoro roční pauze do ringu. Jeho duel se plánuje na polskou půdu v průběhu března.

Polák, dlouhodobě žijící v Las Vegas, se měl objevit již na galavečeru v polských Katovicích, který byl plánovaný na prosinec minulého roku. Zde se měl utkat o evropský titul WBO s tureckým sokem Alim Demirezenem. Bohužel z tohoto souboje sešlo kvůli úmrtí trenéra Andrzeje Gmitruka. Na poslední chvíli tak Ugonoha nahradil další Polák narozený na Ukrajině, Sergiej Werwejko. Ten s Demirezenem padl technickým knockoutem v osmém dějství.

Ugonoh byl tedy naposledy v ringu s Fredem Kassim, kterého dokázal ukončit v druhém kole. Další jeho souboj je naplánovaný do Gdaňsku na 30.3.2019. Celý galavečer pořádá promotérská skupina Urban Jungle Tiger a „Izu“ by měl být hlavním tahákem večera. Málo kdo ví, že Ugonoh vystudoval vysokou školu tělesné výchovy a původně byl kickboxerem, kterého inspiroval Remy Bonjasky a Gokhan Saki. V roce 2010 se stal dokonce mistrem Evropy v kickboxu.