Ivan Dychko ukončil ve třetím kole Raye Austina a dál proplouvá těžkou váhou!

Ivan Dychko

V hollywoodském Hard Rock Hotel and Casino si s přehledem poradil bývalý olympionik a aktuální světová sedmasedmdesátka těžké váhy, Ivan Dychko (8-0-0, 8 KO), s veteránem Rayem Austinem (29-10-4, 18 KO).

Skoro dva metry vysoký Ray „The Rainman“ Austin nikdy nepatřil mezi nejlepší těžké váhy světa, ale dokázal potrápit i favority. Například v roce 2006 dokázal remizovat s pozdějším šampionem WBO, Sultanem Ibragimovem. O rok později neúspěšně vyzval ukrajinskou legendu, Wladimira Klitschka, který jej expresně knockoutoval ve druhém dějství. Bohužel roky nezastavíš a dnes již osmačtyřicetiletý veterán stále neví, kdy má skončit. V posledních třech letech jej dokázali před limitem ukončit Andy Ruiz, Gerald Washington, či Roberto Alfonso.

Nyní posloužil, jako odrazový můstek, Ivanu Dychkovi. Osmadvacetiletý Kazach platí za jeden z největších talentů aktuální těžké váhy. Ještě aby ne, když v amatérském ringu dokázal získat dvakrát bronzovou medaili na olympijských hrách, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili na světovém šampionátu a stal se šampionem asijských her v roce 2014. Rodák z kazašského Rudniy, jenž narostl do výšky 206 centimetrů si však s americkým veteránem hravě poradil, když jej ukončil ve třetím dějství technickým knockoutem.