Dychko tvrdě sestřelil Bakhtova v prvním kole!

Ivan Dychko se v sobotu vrátil mezi šestnáct provazů po dvouleté pauze a připsal si již desáté profesionální vítězství. V prvním kole vypnul krajana Denise Bakhtova! Video v článku!

10.7.2021 – Almaty, Kazachstán
Těžká váha
Ivan Dychko vs Denis Bakhtov
1. kolo KO

Kazašská hvězda Ivan Dychko (10-0-0, 10 KO) byl coby amatérský boxer dvakrát stříbrný a jednou bronzový na mistrovství světa a dva bronzy má také z olympijských her. Mezi profíky přešel v roce 2017 a všech devět dosavadních duelů vyhrál před limitem.

Kazach naposledy boxoval před dvěma lety, když na galavečeru ve Spojených státech knockoutoval ve druhém kole domácího bijce Nate Heavena. Dychko od té doby neboxoval a aktuálně byl sparingovým partnerem šampióna Tysona Furyho, kterého opět připravoval na titulovou bitvu.

Tuto přípravu využil také ke svému návratu do ringu, která se konala na domácí půdě uplynulou sobotu. Jako soupeře si vybral jednačtyřicetiletého veterána Denise Bakhtova (39-19-0, 26 KO) a zápas skonči již po minutě prvního kola, když Dychko vypustil tvrdou pravačku a Bakhtova ukončil. Pro Dychka to byla již desátá výhra v řadě naopak Bakhtov nevyhrál od roku 2014 a připsal si devátou porážku v řadě.