Iron Fight Night již tento čtvrtek!

Iron Fight NightGalavečer K1, MMA a Boxu v Jablonci nad Nisou se nezadržitelně blíží! V ringu uvidíme Lukáše Skircu, Michaelu Kerlehovou nebo Marka Procházku se zkušeným Bronislavem Kubínem a mnoho dalších!

2.6.2016 Městská hala, Jablonec nad Nisou
START V 19:00
WEB: www.iron-fn.cz
FB: IRON FIGHT NIGHT

Předprodej vstupenek:
Recepce městská hala Jablonec nad Nisou
U přehrady 20, 466 01

Fight Card8
Michal Vavrečka vs Jiří Votruba
Představujeme Vám první zápas ve kterém se utkají Michal Vavrečka a Jiří Votruba.
Nedokážeme říct jaký to bude zápas, protože jde o chlapíky ve věku, kdy nevíte co vám kde praskne, navíc za sebou nemají žádné zápasové zkušenosti, takže je to velké tabu i pro samotné trenéry. Oba se připravovali dlouhou dobu dopředu a věděli o vzájemném střetu, ale všichni okovaní ringem vědí, že tam je to vždy jinak než v tréninku. Mají náš obdiv, že do ringu lezou a my jim přejeme, ať si odnesou co nejsilnější zážitek a nějaký ten nafasovaný vitamín do hlavy.

7
Jakub Bakeš vs Nikolas Berka
Tohle bude válka!
Tento zápas bude odvetou z prosincové K1 ligy loňského roku, kde vyhrál těsně na body Kuba. Tento verdikt se vůbec nelíbil libereckému rohu, odveta již byla v jednání na Night of Warriors, ale to se Nikolas zranil. Takže to přišlo na řadu až nyní. Hořkost po předešlém zápase zůstala v obou táborech, a ani jeden nebude chtít nechat nic náhodě. Více vyhecovaný zápas na startovní listině nenajdete. Bude se bojovat o každý centimetr, o každou vteřinu v ringu, až do posledních sil. Kdo bude stát na konci jako vítěz?

6
Patrik Záděra vs Vojtěch Modra
Mladé ostřílené pušky.
Tady budou lítat taková komba, že občas ani neuvídete co to vlastně přilítlo. Koukněte na věk a čísla zápasů! Jde o velmi zkušené mladíky a zápas velmi rozdílných povah. Jablonecký Patrik Záděra je výbušný, naproti tomu Vojta Modra je povahou flegmatik. Patrik sází na dobrý box, Vojta na dobré kopy. Zápas rozdílných temperamentů a stylu boje, kde každý chvilku tahá pilku…

5
Daniel Řičica vs Jan Falát
Ani krok vzad nebo střelím!
Pojďme si představit další zápas, tentokrát v klasickém boxu mezi domácím Danielem Řičicou a lovosickou mlátičkou z dílny Jiřího Bursy Janem Falátem. Tento souboj stejných stylů zaručeně přinese tvrdou přestřelku. Oba rádi boxují do tlaku, hrabou hákama a krok dozadu je v obou případech nepřípustný. Navíc ve svých rukavicích ukrývají kovadliny, takže o granáty do hlavy v tomto zápase nebude nouze..

4
Jaroslav Kozelka vs Matěj Skalický
Dubové palice v MMA!
Jaroslav Kozelka vs. Matěj Skalický, další papírově vyrovnaný zápas na startovní listině Iron Fight Night. Matěj jede v zápasovém tempu, obráží jeden turnaj za druhým a před měsícem se stal vítězem světového poháru v Innsbrucku. Zato Jardu neustále provází nějaká zranění, díky nimž nemůže využít svůj potenciál, který v něm dřímá. Zápasy MMA zřídka kdy dojdou do svého konce, tady to bude platit dvojnásob, oba vyznávají agresivní styl boje, takže o zábavu je postaráno..

3
Martin Valenta vs Jan Kabrhel
Valenta doma padnout nechce!!!
U tohoto zápasu se stačí podívat na statistiky a je jasné, že tohle bude bitva o každý centimetr ringu. Martin je vítězem ligy K1 z loňského roku, Honza Kabrhel je medailistou mistrovství ČR již z roku 2013, tedy z doby, kdy Martin ještě nevěděl, co jsou boxerské rukavice, zato nepoznal hořkost porážky. Oba kluci disponují velkou tvrdostí a KO bude viset ve vzduchu po celý zápas. Jestli dokáže Martin udržet neporazitelnost, nebo padne před domácím publikem zjistíte již 2.6.!

9
Marek Procházka vs Bronislav Kubín
Stroj vs. zkušený mazák!
Marek chce být v Česku profesionální jednička v boxu, tohle je jeden z dalších kroků. Nicméně favoritem je Bronislav Kubín, který je mezi profesionály matadorem a je o pět míst před Markem. Marek bude muset dokázat, že je opravdový stroj. V případě porážky by to mohlo zamíchat jeho plány a směrem, kterým se bude ubírat. V tomhle zápase jde o hodně…

2
Michaela Kerlehová vs Klára Strnadová
Železná lady!
Nelehký úkol stojí před Míšou, je favoritkou zápasu, momentální česká jednička ve váze do 52kg. Na posledním turnaji však nezvládla shazování, stálo ji to prohru a jako bonus chřipku. Zato Klára podala na onom světovém poháru velmi dobrý výkon a přivezla si cenné vítězství. Železná lady doma nehodlá prohrát, jak dopadne tato ženská válka?

1
František Kohout vs Lukáš Skirca
Narychlo jsme pro vás upekli zápas supertěžkých vah, v těchto váhách se dá očekávat KO a pořádné bomby, takže atraktivita zajištěna. Skirca je klasickým hákařem a jistě bude chtít Kohouta ulovit nějakým švihem, aby ho mohl posadit na labuťky 😊. Kohout má výškovou převahu, ale dozadu se mu chodit nechce a tahat za knipl na labuťkách už vůbec ne!