IBF prodloužila lhůtu na zápas Hrgovič vs Hunter!

Organizace IBF v únoru určila jako eliminační souboj v těžké váze dvojici Michael Hunter vs Filip Hrgovič. Původně se měla včera konat dražba, ale organizace lhůtu prodloužila!

Organizace IBF vydala v únoru prohlášení ve kterém určila eliminační souboj v těžké váze mezi Američanem Michaelem Hunterem a Chorvatem Filipem Hrgovičem. Vítěz vyzve šampióna organizace, kterým je aktuálně Anthony Joshua.

Zápas byl původně nabídnut bývalému šampiónovi Charlesovi Martinovi, ale ten zápas Hunterem odmítl. IBF chtěla dohodu do 26. února, ale do tohoto data se nedohodli, tak byla určena dražba na 6. dubna, ale protože oba tábory ještě intenzivně jednají, tak tuto lhůtu prodloužila a věří že dohoda padne bez dražby.

Dvaatřicetiletý Američan “The Bounty” Michael Hunter (19-1-1, 13 KO) naposledy boxoval loni v prosinci, když na domácím galavečeru knockoutoval ve čtvrtém kole krajana Shawna Laugheryho.

Neporažený osmadvacetiletý Chorvat “Stone Man” Filip Hrgovič (12-0-0, 10 KO) stál naposledy v ringu loni 7. listopadu, když v pátém kole ukončil amerického boxera Rydella Bookera a získal mezinárodní pás IBF.