I Am Fighter 2: Deák vs Benkaci v hlavním zápase večera!

Organizace I Am Fighter chystá na začátek března svůj druhý turnaj s názvem I Am Fighter 2. V unikátních prostorách O2 Universum se 6.3. představí Petrášek, Lengál, Cverna, Brunclík a další!

6.3.2020 – O2 Universum, Praha, ČR
I Am Fighter 2
Start: 18:00
Vstupenky: www.ticketmaster.cz

Angažmá slovenské hvězdy Tomáše Deáka je pro mnohé asi hodně překvapivé. Sám Tomáš však exkluzivně pro MMA Shorties svou účast na turnaji jasně vysvětlil, „Mám domluvený zápas v RCC, ale s ohledem na to, že je až v květnu a já už jsem nějakou dobu v přípravě a tak jsem tlačil, že potřebuji nějaký zápas. Nejlépe okamžitě, abych přípravu netahal až do května. IAF mi nabídlo duel v takovém termínu, že zvládnu boj a pak i přípravu na květen.“ řekl pro MMA Shorties Deák

Proti úřadující jedničce ve východní Evropě se postaví aktuální trojka v Evropě a to francouzský fighter Moktar Bencaci.
Šestadvacetiletý rodák z Marseille má skóre 19:7 a posledních pět zápasů neprohrál a pro slovenského šampiona Deáka se skóre 20:9 to tak bude zatím nejtěžší soupeř v jeho dosavadní našlápnuté kariéře!


První turnaj organizace I am Fighter, který se konal loni 10. října nabídl parádní podívanou v nádherné hale O2 Universum. Kníže jasně zničil Simona Carlsena, dominovali také Reissinger, Fiala, Ducár, Orlov, Jindrová nebo Holota! Všechna videa ze zápasů v článku!

V oktagonu jsme viděli jak zápasy MMA tak souboje v postoji v malých rukavicích. Viděli jsme mnoho zápasů které skončili před limitem a galavečer tak měl parádní tempo, který vyvrcholil soubojem Petr “Monster” Kníže vs Simon Carlsen. Monster ukázal že rozhodně do starého železa nepatří a legenda českého MMA zápas zvládla bravurně. Kníže má tak na svém kontě pouze jedinou porážku s Karlosem Vémolou z roku 2013.

Videa z prvního galavečeru IAF!

IAF 1: Holota vs Poborský

IAF 1: Ziopulos vs Białas

IAF 1: Jindrová vs Kaledaite

IAF 1: Reissinger vs Stariat

IAF 1: Ducár vs Janáček

IAF 1: Fiala vs Farkaš

IAF 1: Brunclík vs Shingarenko

IAF 1: Gonšenica vs Orlov
Jednou z jejích hlavních náplní organizace IAF je i vlastní reality show s názvem „I Am Fighter“, kterou můžete sledovat v TV a na stránkách Prima Cool ⇒ZDE.