Hvězdy tipují víkendový souboj mezi Anthonym Yardem a Sergeyem Kovalevem!

Již o tomto víkendu si to na domácí půdě rozdá Sergey „Krusher“ Kovalev (33-3-1, 28 KO) s Anthonym Yardem (18-0-0, 17 KO). Zkušený ruský král polotěžké váhy bude hájit svůj titul WBO před mladým britským nájezdníkem.

Fanoušci, kteří v sobotu zavítají do Traktor Sport Palace v Čeljabinsku, budou svědky velké titulové bitvy polotěžké váhy mezi jejich domácím miláčkem, Sergeyem Kovalevem a britským mladíkem, Anthonym Yardem. Souboj dvou knockoutérů a dvou různých věkových generací má jasného favorita. Šestatřicetiletý zkušený rodák z Kopějsku byl měl být nad síly osmadvacetiletého londýnského knockoutéra. Jak tento souboj vidí zkušení profíci? Na to jsme pojďme společně podívat.

Joe „Pride of Wales“ Calzaghe (46-0-0, 32 KO) – Neporažený šampion dvou váhových kategorii – „Yarde je jistě hodně zajímavý bojovník z hodně vzrušujícím stylem, ale možná je to pro něj až příliš brzy.“ – Rozpovídal se Calzaghe pro BT Sport a předpověděl vítězství Kovaleva. „Sergey je až příliš zkušený pro něj. Jako vítěze souboje vidím Kovaleva.“

Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO) – Aktuální neporažený šampion WBC v těžké váze – „Yarde se mi líbí. Libí se mi jeho styl boje. Mám rád, jak si je v ringu jistý. Nabízí fanouškům knockoutová vítězství a vzrušení.“ – Nechal se slyšet nejobávanější muž těžké váhy, ale vítěze tipovat odmítl. Každopádně jednoznačně bude přát vítězství mladému Britovi.

Andre „S.O.G.“ Ward (32-0-0, 16 KO) – Neporažený šampion dvou váhových kategorii a bývalý soupeř Sergeye Kovalveva – „Souboj s Kovalevem je mnohem těžší, než si tým okolo Yardeho uvědomuje.“ – Rozpovídal se zkušený Američan pro BT Sport. „Na té nejvyšší úrovni je jedno jak tvrdě trénuješ, nezáleží ani na tom jak máš velké svaly. Musíš ukázat, že umíš bojovat. Musíš ukázat, že na to máš. Musíš mít kondici, ale také inteligenci. Pro mě je Kovalev vítězem.“ – Dokončil své povídání dvojnásobný přemožitel ruského knockoutéra.

Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO) – Neporažený bývalý šampion těžké váhy a aktuální držitel statusu lineárního šampiona – „Kovalev má to nejlepší za sebou. Ve své nejlepší době byl opravdu skvělým šampionem. Dělal opravdu skvělé souboje, ale myslím si, že dvě prohry s Andrem Wardem jej zničili. Následně prohrál i s Alvarezem, i když jej dokázal zdolat v odvetě. Myslím si, že mladý muž vždy porazí staršího. To je moje motto a já opravdu rád uvidím, jak ho Yarde knockoutuje.“ – Vsází na svého krajana Fury.