Hurd se střetne s Williamsem o pásy WBA, IBF a IBO v super welterové váze!

Další sobotní lahůdkou budiž souboj aktuální jedničky super welterové váhy a šampiona WBA, IBF a IBO, Jarretta „Swift“ Hurda (23-0-0, 16 KO), se světovou devítkou, Julianem „J Rock“ Williamsem (26-1-1, 16 KO).

Na domácí půdu se vrátí rodák z Marylandu a šampion super welterové váhy, Jarrett Hurd, aby hájil své pásy WBA, IBF a IBO v super welterové váze. Jeho soupeřem bude o rok mladší rodák z Filadelfie, Julian Williams. Ten prohrál pouze jednou, v roce 2016, s Jermallem Charlem. „Byl to skvělý týden. Vždycky jsem se chtěl vrátit domů a je to ještě lepší, než jsem si představoval. Nemohu se dočkat, až vstoupím do ringu.“ – Zářil nadšením osmadvacetiletý šampion, jenž si vychutnával atmosféru domácí publika při mediálním týdnu. „Williams vypadá připravený a sebevědomý. Bude to klasická bitva. Je skvělé když cítíte domácí podporu celého města. Je to pro mě, jako palivo.“ – Zakončil své povídání Hurd.

„Opravdu si nemyslím, že pro něj bude výhodou domácí prostředí. Já se zaměřuji jen na to, co bude v ringu. Změnil jsem hodně věcí ve svém kempu, kde nezůstal kámen na kameni. Vím, že to zní, jako klišé, ale toto byl opravdu nejlepší přípravný kemp, co jsem kdy měl. Jsem připravený dojít si pro vítězství. Vidím jen chlapa v ringu. Jeho fanoušci za něj nemohou v ringu bojovat. Je velký a silný, ale to pro mě nic neznamená. Jsem zvyklý trénovat s většími chlapci v kempech, takže si myslím, že se s tím popasuji dobře.“ – Hlásí o tok mladší vyzývatel. Bude Williams prvním mužem, který dokáže porazit Hurda, nebo bude slavit neporažený šampion, který si připíše již čtyřiadvacátou výhru v kariéře? To se dozvíme v noci ze soboty na neděli.