Hunter vs Wilson v eliminátoru WBA!

Karty odkryty. Důvod proč Hunter odmítl bojovat s Hrgovičem jsou jasné. 19. června se utká v eliminátoru organizace WBA s krajanem Mike Wilsonem a vybral si tak pohodlnější cestu!

19.6.2021 – LoanDepot Park, Miami, USA
Těžká váha
Michael Hunter vs Mike Wilson

Americká trojka a světová osmička „The Bounty“ Michael HUNTER (19-1-1, 13 KO) a americká osmnáctka „White Delight“ Mike WILSON (21-1-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové eliminační bitvě organizace WBA!

Dvaatřicetiletý Michael Hunter byl původně vybrán organizací IBF k eliminačnímu duelu s chorvatským bijcem Filipem Hrgovičem. Jenže Američan odmítl smlouvu k zápasu podepsat bez udání důvodu a byl tak z eliminace vyřazen.

Nyní je však tajemství odhaleno a Hunter se utká v eliminačním souboji konkurenční organizace WBA. A logicky vše dává smysl. Hrgovič je až moc velké riziko, kdežto osmatřicetiletý Wilson je povinná výhra.

Wilson má na svém kontě v amatérském boxu sice skalp bývalého světového šampióna Andy Ruize, ale to je tak vše a to se psal rok 2008. Mezi profíkama neprošel žádnou vážnou prověrkou až na jediný duel, kdy ho jasně vypráskal tehdy už devětatřicetiletý Denis Lebedev.

Michael Hunter se tak regulérně chtěl vyhnout sebemenšímu riziku a chce jít k titulovým bojům co nejsnazší cestou, kterou Mike Wilson rozhodně je.