Hughie Fury ukončil Chrise Norrada. Parlagi padl s Dilmaghanim v osmém kole!

Jak mnozí očekávali, tak se i stalo. Čtyřiadvacetiletý manchesterský obr, Hughie Fury (22-2-0, 12 KO), si expresně poradil s kanadským borcem, Chrisem Norradem (17-1-0, 8 KO) a ani Parlagi neveze domů výhru.

Světová devatenáctka a britská pětka těžké váhy, Hughie Fury, sice dokázala porazit o jedenáct let staršího Chrise Norrada, ovšem hodně zvláštním způsobem. Manchesterský obr se totiž během zápasu několikrát trefil do zátylku kanadského soupeře, na což byl upozorňován ringovým sudím. Ve druhém kole pak poslal Kanaďana k zemi, ale opět po úderu do zadní strany hlavy. S tím už si zkušený ringový, Mark Lyson, hlavu nedělal a byť se Norrad na devět postavil, tak jej odmával. „Bylo to docela snadné. Můj soupeř tam byl jen proto, aby byl složen k zemi. Nyní se cítím více fit, než dříve. Užil jsem si to. Cítím se daleko silnější a nabral jsem i nějaké zkušenosti, což bude hrát velkou roli do budoucna.“ – Chválil svůj výkon ostrovní borec.

„Chtěl bych v tomto roce bojovat ještě třikrát. Koho mi postaví, tak na toho budu připravený. Nebojím se bojovat s kýmkoliv. Kdykoliv se naskytne šance, tak budu bojovat.“ – Doplnil své povídání Fury, který by chtěl v tomto roce nastoupit ještě ke třem duelům, což neznačí, že by se měl utkávat s kvalitními soupeři. V rámci tohoto galavečera se představila i slovenská jednička napříč vahami, Martin „Cracker“ Parlagi (25-3-1, 14 KO). Jednatřicetiletý rodák z Vranova nad Topľou nestačil na domácího borce Alexe Dilmaghaniho (19-1-0, 8 KO), když padl v osmém kole technickým knockoutem. Pro Parlagiho šlo o první porážku před limitem v profesionální kariéře.