Hughie Fury se vrátí do ringu 7.3.2020 na galavečeru v Manchesteru!

Aktuální světová dvaadvacítka a britská šestka těžké váhy Hughie Lewis Fury (23-3-0, 13 KO) se plánuje vrátit do ringu 7.3.2020 na galavečeru v Manchesteru. Soupeř pětadvacetiletého Brita však zatím není znám.

Minulý rok nedopadl pro pětadvacetiletého rodáka z britského Stockportu zrovna podle představ. Hughie Fury se sice uvedl do roku 2019 knockoutovým vítězstvím nad Chrisem Norradem, aby následně v saúdskoarabském Jeddahu ukončil před limitem za zenitem boxujícího bývalého mistra světa Samuela Petera. Ovšem druhá polovina roku již byla o poznání horší. Nejprve bratranec hvězdného Tysona Furyho nestačil na ruského veterána Alexandera Povetkina, kterému podlehl po dvanácti kolech na body v poměru 3x 117-111.

Následně se měl Fury objevit na listopadovém galavečeru v Monte Carlu, kde se měl utkat s naší nejlepší těžkou váhou Pavlem „Pablo“ Šourem (11-2-0, 6 KO), ale mladý Brit musel duel nakonec zrušit kvůli viróze. Nyní už by měl být zdráv a tak mu šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn pomalu shání soupeře. Hlavním duelem karty v Manchesteru bude střet o uvolněný evropský titul EBU v polotěžké váze, o který si to rozdá aktuální světová patnáctka Igor Mikhalkin (23-2-0, 10 KO) a světová třicítka Callum „The One“ Johnson (18-1-0, 13 KO).