Hughie Fury chce porazit Puleva a utkat se s Joshuou!

Hughie Fury

27.10.2018 se v bulharské Armeec Aréně střetne britský prospekt Hughie Fury (21-1-0, 11 KO) a zkušená domácí „Kobra“ Kubrat Pulev (25-1-0, 13 KO), kteří si to rozdají o možnost vyzvat šampiona WBA, WBO, IBF a IBO Anthonyho Joshuu (22-0-0, 21 KO).

„Anthony Joshua udělal to, co musel, aby vyhrál. Takže mu určitě gratuluji. Zdál se mi malinko náchylný na údery. V prvních kolech měl docela slušné problémy. V posledních duelech se mi zdá až příliš opatrný. Přede mnou nyní stojí Kubrat Pulev a já věřím, že jej dokážu porazit, abych se mohl utkat právě s Anthonym. Jsem ve finálové eliminaci a pokud vyhraji, tak jsem povinným vyzyvatelem. Jsem mladý a odhodlaný chlap. Pokud vím, tak termín na duben má Joshua volný a já nemám problém v tomto termínu bojovat. Teď nastal můj čas. Souboj s Pulevem jsem si vyloženě přál.“ – Zakončil povídání Hughie Fury.

Fury se naposledy utkal taktéž s ostrovním borcem Samem Sextonem (24-4-0, 9 KO), kterého knockdownoval ve čtvrtém i pátém kole, kde jej i ukončil TKO. Tímto soubojem získal titul BBBofC a poskočil na 21. místo světového žebříčku. Pokud se mu nyní podaří zdolat i bulharskou „Kobru“ zapíše si tak nejspíše nejcennější skalp jeho dosavadní kariéry. Ve Velké Británii bude o souboj mezi Hughiem a Anthonym jistě velký zájem, hlavně díky rivalitě mezi „AJ“ a klanem Fury. A jaký máte názor Vy, fanoušci?