Huck možným soupeřem pro Joyce!

Joe Joyce si ještě před několika dny myslel, že se utká o prozatímní světový titul s Oleksadrem Usykem. Díky rošádám v těžké váze se tak pravděpodobně utká s Marco Huckem!

Britský promotér Frank Warren oznámil, že se neporažený pětatřicetiletý šampión “Juggernaut” Joe Joyce (12-0-0, 11 KO) vrátí do ringu v následujících osmi týdnech. Zatím není soupeř potvrzený, ale spekuluje se o rodákovi ze Srbska boxující za Německo Marco Huckovi.

Joyce loni v listopadu v ostře sledované bitvě ukončil před limitem Daniela Duboise a má v držení pásy: Evropský titul EBU, mezinárodní titul WBO, stříbrný pás WBC a britské pásy Commonwealth a BBBofC.

Marco Huck je oficiálním vyzývatelem za Evropskou organizaci EBU a Frank Warren jej označil za jednu z možných cest. Nicméně je to zatím jen jedna z variant.

Původně se měl Joyce utkat s Usykem o prozatímní světový titul WBO, podmínky byly dohodnuty a jen se čekalo na oficiální oznámení duelu Fury vs Joshua. Do všech plánu však zasáhl výsledek pondělní soudní arbitráže, která nařídila duel Fury vs Wilder. Joshua se tak musí dle nařízení WBO utkat s Usykem a Joyce musí hledat nového soupeře.