Huck: Briedise bude náš zápas hodně bolet!

Marco Huck vs Mairis BriedisJiž příští sobotu 1. dubna nás čeká souboj o prozatímní pás WBC a pás IBO mezi Marco Huckem a Mairisem Briedisem v křížové váze a Marco Huck slibuje bití! Na stejném galavečeru uvidíme i neporaženou Christinu Hammer!

1.4.2017 – Westfalenhalle, Dortmund, Německo
Křížová váha
Marco Huck vs Mairis Briedis
Německá jednička a světová trojka “Kapitán” Marco HUCK (40-3-1, 27 KO) a neporažená lotyšská jednička a světová šestka Mairis BRIEDIS (21-0-0, 18 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o světové tituly IBO a prozatímní WBC!

Marco Huck vs Krzysztof Glowacki

Marco Huck se loni 19. listopadu utkal s Ukrajincem Dmytro Kucherem (24-2-1, 18 KO), kterého udolal jednoznačně na body 119:109 a 2x 117:111. Ovšem výhra ho hodně bolela, neboť boxoval se zlomeninami v zápěstí.

Mairis Briedis vs Olanrewaju Durodola

“Bolest v průběhu listopadového boje byla ukrutná, ale ani jednou sem si neřekl, že to vzdám. Jsem profesionální boxer a věděl že je pro mě ten zápas moc důležitý, takže nebyla jiná možnost, než se přes tu bolest dostat. Pro mě neexistuje žádná bolest, která by mě mohla zastavit, ale mého soupeře to bude v dubnu hodně bolet”. řekl rodák ze Srbska boxující pod německým pasem Marco Huck

Christina Hammer vs Kali Reis

Na galavečeru v Dortmundu uvidíme taky neporaženou domácí šampiónku Christinu Hammer (20-0-0, 9 KO), která bude obhajovat pásy WBO a WBC ve střední váze proti švédské boxerce Marii Lindberg (15-1-2, 8 KO)