Hrgovič: Zhang je mým dalším soupeřem!

Filip Hrgovic vs Zhilei ZhangHledání je u konce. Čínský boxer Zhilei Zhang podle očekávání přijal nabídku organizace IBF a utká se v hlavním eliminačním duelu těžké váhy s Filipem Hrgovičem!

„Myslím, že se duel finálně domluví během následujících dvou týdnů. Zhilei Zhang  po obdržení výzvy od IBF ihned se zápasem souhlasil. Máme vyřešené i finance a prakticky se už budeme bavit jen o datumu zápasu. Zhang je mým dalším soupeřem“. řekl neporažený chorvatský boxer.

S Hrgovičem nikdo nechtěl boxovat především malé finanční nabídky. Michael Hunter odmítl, Luis Ortiz odmítl, Joseph Parker odmítl, Kabayel odmítl, Tony Yoka je smluvně zavázán s Martinem Bakolem, Anthony Joshua má plánovaný duel s Oleksandrem Usykem a Joe Joyce se připravuje na jiný duel.

Filip Hrgovič

Osmatřicetiletý „Big Bang“ Zhilei Zhang (23-0-1, 18 KO) naposledy boxoval loni v listopadu v newyorské Madison Square Garden, kde ve druhém kole ukončil amerického boxera Craiga Lewise. Zápas Hrgovičem pro něj bude jednoznačně největší výzva kariéry.

Vítěz se zároveň stane povinným vyzývatelem světového šampióna, kterým je aktuálně Oleksander Usyk. Ten má před sebou ještě odvetu s Anthony Joshuou a poté v případě výhry pravděpodobně sjednocující souboj s Tysonem Furym.


Beterbiev a Smith jednají o sjednocující duel ⇒ ZDE
Canelo odhalil plány na letošní rok ⇒ ZDE
Fury a Whyte se střetnou o titul WBC ⇒ ZDE
Ukrajinský boxer Volodymyr Vyrchys se oběsil ⇒ ZDE
Muradov se zranil a zápas Cirkunovem je zrušen ⇒ ZDE
Mike Tyson už se do ringu vracet nehodlá ⇒ ZDE
Martin Buday bude jako druhý Slovák v UFC ⇒ ZDE
Odveta o český titul: Šálek vs Šour v Brně ⇒ ZDE
Procházka vs Teixeira o titul v polotěžké váze ⇒ ZDE

Triad Combat 2: Pulev vs Dos Santos ⇒ ZDE


Filmgame