Hrgovič vs Zhang nakonec 20. srpna v Saudské Arábii!

Filip Hrgovic vs Zhilei ZhangOdložený eliminační duel těžké váhy organizace IBF Filip Hrgovič vs Zhilei Zhang se bude konat 20. srpna na galavečeru Usyk vs Joshua 2!

20.8.2022 – Džidda, Saudská Arábie
Těžká váha
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇨🇳 Zhilei Zhang
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená chorvatská jednička „El Animal“ Filip HRGOVIČ (14-0-0, 12 KO) a neporažená čínská jednička „Big Bang“ Zhilei ZHANG (23-0-1, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolovém eliminačním duelu organizace IBF!

Chorvatský bijec naposledy boxoval loni v prosinci na galavečeru v Las Vegas. Souboj se srbským boxerem Emirem Ahmatovičem byl však naprosto jednoznačnou záležitostí a Hrgovič jej ukončil již ve třetím kole. Avšak hledání dalšího soupeře bylo velmi zdlouhavé.

Osmatřicetiletý Zhilei Zhang naposledy boxoval loni v listopadu v newyorské Madison Square Garden, kde ve druhém kole ukončil amerického boxera Craiga Lewise. Zápas s Hrgovičem pro něj bude jednoznačně největší výzva kariéry.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

Hlavním duelem galavečera v Saudské Arábii bude dlouho očekávaná odveta Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua. Přímý přenos z galavečera bude přenášet streamovací platforma DAZN. Na britských ostrovech televize Sky Sports.