Hrgovič vs Radonjič o pás IBF!

10. září se vrací Filip Hrgovič. Soupeřem mu bude neporažený Černohorec Marko Radonjič. Kdo vyhraje eliminační duel organizace IBF?

10.9.2021 – Klagenfurt, Rakousko
Těžká váha
Filip Hrgovič vs Marko Radonjič

Neporažená chorvatská jednička a světová šestadvacítka “Stone Man” Filip HRGOVIČ (12-0-0, 10 KO) a neporažená černohorská jednička a světová 229 Marko RADONJIČ (22-0-0, 22 KO) se utkají ve dvanáctikolové eliminační bitvě organizace IBF o Mezinárodní titul!

Devětadvacetiletý Filip Hrgovič naposledy boxoval loni v listopadu, když v pátém kole ukončil amerického boxera Rydella Bookera a získal Mezinárodní titul organizace IBF. Původně se měl utkat s Australanem Demsey McKeanem, ale nakonec padl výběr na rodáka z Černé Hory.

Jednatřicetiletý Marko Radonjič sice dokázal vyhrát všech 22 profesionálních duelů před limitem, jenže jeho bilance je pouze papírová a souboj s Hrgovičem vypadá dobře pouze podle bilance. Hrgovič je jasným favoritem a očekává se, že zápas ukončí v úvodních kolech.

Vítěz eliminačního souboje bude oficiálním vyzývatelem šampióna, kterým je aktuálně Brit Anthony Joshua, kterého čeká 25. září obhajoba titulů s Ukrajincem Oleksandrem Usykem.