Hrgovič: Joshua má více nástrojů jak porazit Furyho!

Bronzový olympijský medailista z Ria a neporažený boxer těžké váhy Filip Hrgovič věří, že Anthony Joshua má více šancí na vítězství v zápase s Tysonem Fury!

“Bude to obrovský boj a nemůžu se dočkat až tento zápas jako fanoušek budu sledovat. Mnoho lidí preferují Furyho, ale já si myslím pravý opak. Podle mého názoru má Joshua více nástrojů jak Furyho porazit. Je to vetší puncher, provádí více kombinací a je to lepší vnitřní bojovník. Fury má nepříjemný styl, ale to je vše, co má. Joshua je komplexnější zápasník a myslím, že výhoda je na jeho straně”. řekl Hrgovič

Anrthony Joshua a Tyson Fury by se měli střetnou ve sjednocujícím zápasu o tituly WBA super, WBO, WBC, IBF a IBO letos v srpnu na galavečeru v Saudské Arábii. Přesný termín konání by měl být definitivně potvrzen nejpozději do konce příštího týdne.

Osmadvacetiletá neporažená chorvatský boxer “Stone Man” Filip Hrgovič (12-0-0, 10 KO) boxoval naposledy loni v listopadu, kdy v titulové bitvě zničil v pěti kolech Američana Rydella Bookera a získal Mezinárodní pás organizace IBF. Nyní vyjednává o souboji s dalším americkým boxerem Michaelem Hunterem.