Hrgovič i Hunter knockoutovali své soupeře expresně. Před limitem slavil i Haney!

Hodně zajímavý večer si připravila britská stáj Matchroom Boxing společně se streamingovým gigantem DAZN do amerického státu Maryland a mladí válečníci mohli slavit knockoutová vítězství.

Jako první šel svůj mezinárodní pás WBA hájit třicetiletý Američan, Michael „The Bounty“ Hunter (17-1-0, 12 KO). Svetovou sedmatřicítku těžké váhy čekal hodně nepříjemný a odolný Brazilec, Fabio Maldonado (26-3-0, 25 KO). Jenže mladý Američan opět zaskočil celý svět, když bývalého válečníka UFC tvrdě ukončil už ve druhém dějství. Jako první borec těžké váhy dokázal devětatřicetiletého Brazilce ukončit před limitem, což se nepovedlo například ani Oscaru Rivasovi, a může vyhlížet hodně zajímavé souboje. „Využil jsem svých zkušeností, které jsem nasbíral po celém světě. Chci bojovat s kýmkoliv. Chci bojovat s povinným vyzývatelem. Anthony Joshua je jen dojná kráva na peníze, snadný souboj. Já chci Dilliana Whyta. Chci povinného vyzývatele.“ – Hlásal po zápase skvěle naložený Američan.

Sotva Hunter zmizel z ringu, tak již přicházela další vycházející hvězda těžké váhy, Filip „El Animal“ Hrgovič (8-0-0, 6 KO). I chorvatského hrdinu čekal odolný veterán, se kterým se například natrápil bývalý šampion IBF, Charles Martin. Šestadvacetiletý rodák ze Záhřebu se však v ringu také dlouho neohřál a svého soupeře, Gregory „Bad News“ Corbina, ukončil již v prvním dějství, když si osmatřicetiletý Američan naběhl na jeho rovnou zadní. Corbin se sice dokázal ještě postavit, ale jeho vratké nohy značily, že bude konec souboje. Toho si všiml i ringový sudí Brent Bovell a raději rodáka z Dallasu odmával. „Nemyslím si, že by fanoušci viděli zatím toho nejlepšího Hrgoviče. Jsem připraven bojovat proti nejlepším soupeřům. Chci bojovat proti komukoliv, kdekoliv a kdykoliv.“ – Prohlásil odhodlaně Hrgovič, který si nejspíše brzy půjde pro světové pásy.

Výhru mohl slavit i jeden z největších talentů lehké váhy. Teprve dvacetiletý Američan, Devin „The Dream“ Haney (22-0-0, 14 KO), ukončil v sedmém dějství nepříjemného mexického válečníka, Antonia Morana (24-4-0, 17 KO). Světová patnáctka a americká pětka lehké váhy byla celý zápas lepší. V sedmém kole však přišel absolutní overhand z pekla, který definitivně poslal Morana do provazů a k zemi. Sudí Kenny Chevalier na nic raději nečekal a ihned Mexičana odmával. Rodák ze San Francisca obhájil svůj mezinárodní titul WBC a Inter-kontinentální titul WBO.