Hrgovič: Až porazím Molinu, tak chci Chisoru, protože už jednou se mi vyhnul!

Aktuální světovou třináctku těžké váhy Filipa „El Animal“ Hrgoviče (9-0-0, 7 KO) čeká o víkendu další velký test v podobě zkušeného Erica „Drummer Boy“ Moliny (27-5-0, 19 KO). Následně by chtěl souboj s Dereckem „WAR“ Chisorou (32-9-0, 23 KO).

Bronzový olympijský medailista a jedna z největších nadějí těžké váhy Filip Hrgovič půjde o víkendu opět do boje. Nyní se před sedmadvacetiletého Chorvata postaví hodně zkušený Eric Molina, který ve své kariéře absolvoval dva titulové duely a potkal se například s Chrisem Arreolou, Deontayem Wilderem, Tomaszem Adamkem, Anthonym Joshuou, či Dominicem Breazealem. Samozřejmě většinu těchto soubojů prohrál, ale například nynějšího krále těžké váhy Deontaye Wildera proháněl celkem slušně, tudíž před Hrgovičem rozhodně nestojí snadná práce.

 

Jenže rodák ze Záhřebu si je vítězstvím jistý a dokonce se rozpovídal na téma svého dalšího souboje. „Vždycky jsem říkal, že chci bojovat s těmi nejlepšími. Ani já, ani můj tým se nikomu nevyhýbáme. Když Derecku Chisorovi odstoupil ze souboje Joseph Parker, tak jsme se nabídli, že ten duel bereme, ale Chisora o tom nechtěl ani slyšet. Odmítl mě. Takže, až si teď poradím s Molinou, tak chci boj s Dereckem Chisorou.“ – Hlásí odhodlaně chorvatský talent, který je po devíti profesionálních soubojích světovou třináctkou a mezinárodním šampionem organizace WBC.