Hotovo! Povetkin vs Whyte 21. listopadu!

Očekávaná odveta Alexander Povetkin vs Dillian Whyte má oficiální datum a to 21. listopadu a bojovat se bude opět o prozatímní titul organizace WBC!

21.11.2020 – Londýn, VB
Těžká váha
Alexander Povetkin vs Dillian Whyte 2

Ruská jednička a světová čtyřka „Russian Vityaz“ Alexander POVETKIN (36-2-1, 25 KO) a britská trojka a světová osmička „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (27-2-0, 18 KO) se utkají v odvetném zápase o prozatímní titul organizace WBC!

První vzájemný duel, který se konal 22 srpna nám nabídl strhující podívanou, ve které domácí Whyte nedokázal využít zápasové převahy.

Povetkina dokázal dvakrát dostat ve čtvrtém kole do počítání a vypadalo to, že se blíží konec dnes už jednačtyřicetiletého ruského boxera.

Jenže Povetkin se nevzdal a v pátém kole parádním levým zvedákem britského boxera poslal k zemi a ten už se sám nedokázal zvednout. Povetkin tak získal prozatímní titul WBC a také prestižní diamantový pás této organizace.

Tým Whyta měl samozřejmě ve smlouvě doložku o odvetě a na té se prakticky dohodli neprodleně po zápase. Nyní máme oficiální datum a můžeme se těšit opět na tvrdou bitvu.