Holyfield: Třetí souboj s Tysonem je velmi blízko!

Tyson vs HolyfieldEvander Holyfield prozradil, že souboj s Mike Tysonem je velmi blízko. Věří, že by se mohl uskutečnit do konce tohoto roku. Chtěli byste vidět třetí duel těchto legend?

„The Real Deal“ Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) a „Iron“ Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) se utkali poprvé v roce 1996 a vypjatý souboj vyhrál Holyfield v 11. kole technickým KO.

Ještě napjatější odveta se konala o sedm měsíců později a měla hodně zvláštní průběh. Mike Tyson ukousl Holyfieldovi kus ucha a zápas byl ukončen Tysonovou diskvalifikací ve třetím kole.

Od té doby se samozřejmě hodně změnilo. Osmapadesátiletý Holyfield ukonči profesionální kariéru v roce 2011 a čtyřiapadesátiletý Mike Tyson odboxoval poslední duel v roce 2005. Po ukončení kariéry se z nich stali přátelé.

Poté co Mike Tyson loni oznámil návrat do ringu v rámci exhibičních zápasů, začalo se hojně spekulovat právě o souboji s Holyfieldem. Nicméně Tyson si pro svůj exhibiční fight vybral jinou legendu, Roye Jonese.

Nyní to alespoň dle slov Holyfielda vypadá, že bychom se třetího vzájemného duelu mohli opravdu dočkat. „Náš třetí souboj je opravdu velmi blízko a věřím, že dokončíme naší trilogii. Oba to chceme, tak si myslím, že se to i stane a ještě letos“. řekl bývalý světový šampión těžké váhy Evander Holyfield!