Holyfield se stále připravuje s Klitschkem!

Evander Holyfield ve svých 58 letech a v době pandemie pokračuje v přípravě pod vedením Wladimira Klitschka a doufá, že se jeho třetí souboj s Mike Tysonem bude konat ještě letos!

“The Real Deal” Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) a “Iron” Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) se utkali poprvé v roce 1996 a vypjatý souboj vyhrál Holyfield v 11. kole technickým KO.

Ještě napjatější odveta se konala o sedm měsíců později a měla hodně zvláštní průběh. Mike Tyson ukousl Holyfieldovi kus ucha a zápas byl ukončen Tysonovou diskvalifikací ve třetím kole.

Od té doby se samozřejmě hodně změnilo. Osmapadesátiletý Holyfield ukonči profesionální kariéru v roce 2011 a čtyřiapadesátiletý Mike Tyson odboxoval poslední duel v roce 2005. Po ukončení kariéry se z nich stali přátelé.

Poté co Mike Tyson loni oznámil návrat do ringu v rámci exhibičních zápasů, začalo se hojně spekulovat právě o souboji s Holyfieldem. Nicméně Tyson si pro svůj exhibiční fight vybral jinou legendu, Roye Jonese.

Nyní už měsíc pokračují námluvy s Tysonem a dle slov Holyfielda vypadá, že bychom se třetího vzájemného duelu mohli opravdu dočkat. Holyfieled poctivě trénuje s bývalý šampiónem těžké váhy, Ukrajincem Wladimirem Klitschkem.