Holyfield dostal brutální zvedák a poprvé prohrál!

Jurmain McDonald vs Evan HolyfieldEvan Holyfield nestačil ve svém desátém profesionálním duelu na krajana Jurmaina McDonalda, který jej brutálně ve druhém kole sestřelil. Video knockoutu v článku!

14.5.2022 – Forum, Inglewood, USA
Super velterová váha
Jurmain McDonald 🇺🇸🆚🇺🇸 Evan Holyfield
2. kolo KO

Syn legendárního šampióna křížové a těžké váhy, čtyřiadvacetiletý „Yung Holy“ Evan Holyfield (9-1-0, 6 KO) si měl podle předpovědí na svém soupeři smlsnout a kráčet ve stopách svého otce, který v roce 1986 získal poprvé v kariéře světový titul. Jenže Evan tvrdě narazil.

Jurmain McDonald vs Evan Holyfield

Proti protěžovanému boxerovi nastoupil o osm let starší krajan „Shocker“ Jurmain McDonald (7-5-0, 3 KO). První kolo toho zase tolik nenaznačilo a bylo spíše oťukávací a oba boxeři se nepouštěli do větších akcí. Jenže už ve druhém kole McDonald vytasil brutální zvedák a Holyfielda poslal k zemi. Ten se sice ještě pokoušel postavit na nohy, ale bez úspěchu a ringový Raul Caiz jej odmával.

Evan Holyfield tak nenapodobí svého slavného otce Evandera Holyfielda, který získal světový titul v křížové váze ve svém dvanáctém duelu kariéry proti krajanovi Dwightovi Muhammadu Qawimu. O čtyři roky později v roce 1991 získal také tituly v těžké váze když ve třetím kole knockoutoval Jamese Douglase!