Holyfield chce boxovat se stejně starými soupeři!

Legendární americký boxer a bývalý světový šampión Evander Holyfield odhalil své plány pro jeho návrat mezi šestnáct provazů. Do ringu vstoupí pouze se soupeři, kteří budou blízko jeho věku!

57letý veterán „Real Deal“ Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) nemění své plány a dále se připravuje na návrat do ringu. Legendární Američan oznámil, že nebude bojovat s nikým z aktivních boxerů. 

Dosud není známo, zda Holyfield požádá o profesní licenci nebo bude vystupovat pouze v exhibičních bojích. To se pravděpodobně dozvíme v následujících týdnech, kdy by mělo být známo i případné jméno soupeře.

„Nechci boxovat s žádným aktivním boxerem, který bude o mnoho let mladší a bude se chtít pouze zviditelnit na mém jménu. Lidé chtějí vidět souboje s Riddickem Bowem nebo Lennoxem Lewisem. To kdyby se povedlo…. Bylo by to prostě úžasné“. řekl Holyfield

Hodně se v zákulisí skloňuje jméno Mike Tysona, který stejně jako Holyfield tvrdě dře a bude se vracet do ringu k exhibičním soubojům. S kým se nakonec tým okolo Holyfielda domluví není jisté.

Holyfield se připravuje ve společnosti dvou bývalých šampiónu. K ruce má totiž legendárního Ukrajince Wladimira Klitschka a Američana Antonia Tarvera.