Higgins: Nabídka za zápas s Hrgovičem byla směšná!

Joseph Parker a David HigginsManažer Josepha Parkera vysvětluje proč odmítli duel s Filipem Hrgovičem. Problém jsou peníze, které byly Novozélanďanovi nabídnuty!

„Joseph má skvěle vypracovaný profil ve Velké Británii a asijsko-pacifickém regionu. Vedla k tomu velká cesta vybudovat Josepha Parkera, vybudovat mu fanouškovskou základnu a zájem medií. Byl to profesionální světový šampión v letech 2016, 2017, 2018 což mu samozřejmě také zvedlo kredit“. říká David Higgins

A komentuje nabídku od týmu Filipa Hrgoviče „S Hrgovečem je jeden zásadní problém a to je ekonomický problém. Je to sice skvělý boxer, ale nemá žádnou silnou mediální ani finanční základnu. Box je také byznys a musím mít nějakou úroveň. Hrgovič boxuje v Německu, v Lotyšsku nebo doma v Chorvatsku a výjimečně někde jinde, ale jeho jméno neprodává PPV ani vysílací práva. Peníze kterém nám byly nabízeny jsou několikanásobně nižší než například v zápase s Chisorou, Cela ta nabídka je k smíchu“.

Joshua vs Parker

„Jeho tým říká, že se boxeři bojí s Hrgovičem boxovat, to je naprosto směšné tvrzení. Boxerská špička boxuje za odpovídající peníze a velmi bych se divil, kdyby kdokoliv s TOP boxerů jejich nabídku přijal. Joseph boxuje na nejlepších galavečerech, měl titul a podívejte kde a s kým boxuje Hrgovič“. Uzavřel rázně David Higgins spekulace o tom, že se Parker bojí boxovat s Hrgovičem v eliminačním duelu.


Joshua přiznává že Usyk byl nad jeho síly ⇒ ZDE
Opustí Derecka Chisoru jeho trenér? ⇒ ZDE
Smith vs Johnson 15. ledna o titul WBO ⇒ ZDE
Knockout roku – Jiří Procházka ⇒ ZDE

Žebříčky organizací WBA, WBO, WBC a IBF ⇒ ZDE
Don King opět odstavil Manuela Charra ⇒ ZDE
Canelo nechává výběr soupeřů na trenérovi ⇒ ZDE
Neskutečná štípaná Vykhryst vs Kiladze ⇒ ZDE
Jake Paul brutálně sestřelil šampióna UFC ⇒ ZDE
Kdo je Jake Paul? ⇒ ZDE
Přidat na Seznam.cz
Každý si může domovskou stránku Seznam.cz přizpůsobit dle svého gusta. Jednotlivé boxy mají několik možností nastavení:
Přesunutí na libovolnou pozici
Nastavení obsahu
Přidání nebo odebrání boxu


Přidat na Seznam.cz