Herring vs Frampton o titul WBO v Dubaji!

Úřadující šampión super pérové váhy Jamel Herring a jeho vyzyvatel Carl Frampton se utkají nakonec v sobotu 3. dubna v Dubaji!

3.4.2021 – Dubaj
Super pérová váha
Jamel Herring vs Carl Frampton

Americká čtyřka a světová osmička “Semper Fi” Jemel HERRING (22-2-0, 10 KO) a britská jednička a světová pětka “The Jackal” Carl FRAMPTON (28-2-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový pás WBO!

Tento duel měl již tolik odkladů, že už to vypadalo, že se nebude konat vůbec. Oba boxeři se měli nejprve utkat v červnu 2020, ale z důvodu pandemie koronavirusu byl boj odložen na 19. prosince, poté na 16. ledna a 6. února. Nakonec Top Rank a Frank Warren ohlásili datum boje na 27. února. Jenže i tento termín se zrušil a nyní se stanovil 3. duben a místo konání Dubaj.

Jamel Herring získal titul WBO v květnu 2019, kdy udolal na body tehdejšího šampióna, Japonce Masayuki Ita. Pás následně v listopadu obhájil, když Američana Lamonta Roache a v září 2020 zničil Portorikánce Jonathana Oquenda.

Carl Frampton je bývalý šampión, který titul IBF v pérové váze ztratil před dvěma lety, kdy jej na body porazil v ostře sledovaném duelu krajan Josh Warrington. Nyní má šanci stát se opět světovým šampiónem, ale bude to mít velmi těžké.

Vítěz tohoto duelu se bude muset utkat s povinným vyzyvatelem organizace WBO, neporaženým americkým boxerem Shakurem Stevensonem (15-0-0, 8 KO)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *