Herring bude bránit v Kalifornii titul WBO! Pulev si střihne přípravný duel před titulovou šancí!

Ze soboty na neděli nás čeká v Kalifornii další galavečer pod taktovkou stáje Top Rank Boxing, kde svůj pás šampiona WBO super pérové váhy bude hájit Jamel Herring. Fanoušci se mohou těšit i na Kubrata Puleva.

Kubrat „The Cobra“ Pulev (27-1-0, 14 KO) vs. Rydell „Rock n‘ Rye“ Booker (26-2-0, 13 KO) – Světová desítka těžké váhy a povinný vyzývatel v rámci organizace IBF Kubrat Pulev rozhodně nechce riskovat svoji pozici a tak se rozhodl pro lehčí souboj před svoji druhou titulovou šancí. Původně se měl utkat se sedmatřicetiletým Markem De Morim, ale Chorvata narozeného v australském Perthu nikdo na americké půdě nezná a tak byl bulharský veterán nucen změnit svoje rozhodnutí ohledně soupeře. Nakonec padla volba na osmatřicetiletého rodáka z Detroitu Rydella Bookera. Muž, kterému patří 127. pozice světového žebříčku se v roce 2004 utkal s Jamesem Toneyem o titul IBA a WBC Continental. Jenže následně byl zatčen za držení drog, kdy se u něj našlo přes kilo kokainu. Od svého návratu v únoru roku 2018 stihl již pět soubojů a prohrál pouze s Jermainem Franklinem na body.

Jamel „Semper Fi“ Herring (20-2-0, 10 KO) vs. Lamont Roach (19-0-1, 7 KO) – Nelehký úkol stojí před aktuální světovou devítkou a šampionem WBO v super pérové váze Jamelem Herringem. Čtyřiatřicetiletý rodák z New Yorku totiž ve své první obhajobě titulu narazí na neporaženého a o deset let mladšího krajana Lamonta Roache. Rodákovi z Washingtonu aktuálně patří třiadvacátá pozice světového žebříčku a ve své kariéře ještě nepoznal hořkost porážky. Nejhorším jeho výsledkem byla remíza v duelu s o hodně zkušenějším Orlando Cruzem. Od té doby se již Roach zaskočit nenechal a nyní se dočkal své vytoužené titulové šance. Dočkáme se další změny šampiona, nebo Herring usedne na trůn po delší dobu?