Heroes Gate 16: Pejsar i Adámek slaví vítězství!

Václav Pejsar a Tomáš AdámekJe za námi další úspěšný galavečer Heroes Gate a bylo se na co koukat. Nás zajímaly především boxerské duely a ty skončili pro české borce úspěšně!
V článku se dozvíte jak své zápasy Vašek a Tomáš hodnotili!

VÝSLEDEK – Aréna Sparta. Podvinný mlýn, Praha
Těžká váha
Česká jednička Václav PEJSAR (8-2-0, 7 KO) zničil ve 3. kole technickým knockoutem Gruzínce Davida GEGESHIDZE (18-14-1, 4 KO) a ze svého desátého zápasu profesionální kariéry odešel jako vítěz!Václav PejsarVáclav Pejsar Václav Pejsar Václav Pejsar Václav Pejsar Václav Pejsar Václav PejsarVáclav Pejsar Václav Pejsar

Ovšem Vašek se svým výkonem nebyl spokojený:
Se zápasem nejsem vůbec spokojený. Nevím co se stalo, jestli to bylo nervozitou nebo jsem měl špatný den. Špatně jsem se pohyboval, nekombinoval a spoustu úderů sem promáchl. Míra Pek mi neustále říkal, abych boxoval v klidu a zbytečně se neunavoval, ale stejně sem boxoval jinak.
Jsem rád, že jsem vyhrál, ale jsem naštvaný sám na sebe, takto boxovat nemůžu“. řekl sebekriticky jednička těžké váhy Vašek Pejsar pro ProBoxing.cz.

VÝSLEDEK – Aréna Sparta. Podvinný mlýn, Praha
Polotěžká váha
Česká jednička Tomáš ADÁMEK (25-12-2, 9 KO) jednoznačně vybodoval v 6ti kolové bitvě Gruzínce Giorgi KANDELAKIHO (17-16-1, 5 KO) a připsal si již 25. výhru profesionální kariéry!Tomáš Adámek Tomáš Adámek Tomáš Adámek Tomáš Adámek Tomáš Adámek Tomáš Adámek Tomáš Adámek Tomáš Adámek

Jak svůj zápas hodnotí Tomáš?
„Zápas mě moc nesedl, čekal jsem ze soupeř bude boxovat podobným stylem, zabalený a čekat na nějakou šanci.
Byl dost nečistý a zápas pořad kouskoval. Takové zápasy moc rád nemám, ale výsledek je výsledek a jedeme dal“. řekl Tomáš Adámek pro ProBoxing.cz.

Další výsledky ze zápasů Muay thai, MMA a K1 najdete na FB www.czechfighters.czBaner Lenka