Heleniusovi bude na odvetu s Kownackim pomáhat Gorman!

Přemožitel Pavla Šoura, Brit Natham Gorman bude pomáhat finskému boxerovi Robertovi Heleniusovi na odvetný duel s Polákem Adamem Kownackim!

24.7.2021 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Těžká váha
Robert Helenius vs Adam Kownacki 2

Finská jednička a světová třiadvacítka “The Nordic Nightmare” Robert HELENIUS (30-3-0, 19 KO) a Polská jednička a světová čtyřiadvacítka “Baby Face” Adam KOWNACKI (20-1-0, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetě o zlatý titul WBA!

Nathan Gorman (18-1-0, 12 KO) se stal jedním ze sparing partnerů finské hvězdy Roberta Heleniuse před nadcházející odvetou s Adamem Kownackim. Gorman naposledy boxoval v březnu na galavečeru v Londýně, kde ve dvou kolech zdemoloval českou jedničku Pavla Šoura (13-4-0, 8 KO).

První vzájemný duel mezi Heleniusem a Kownackim se konal loni 7. března v Brooklynském Barclays Center a ostře sledovaný duel skončil velmi překvapivou výhrou finského boxera. Robert Helenius ukončil polského bijce ve čtvrtém kole a byla z toho poměrně velká senzace. Kownacki byl velkým favoritem a vyhaslí Helenius měl minimální šance na úspěch.

Výhrou získal finský boxer titul WBA Gold, který bude i součástí této odvety. Helenius je zároveň první boxer, který dokázal v profi ringu Kownackiho porazit a Polák bude mu bude chtít porážku vrátit. Sázkové kanceláře opět vidí jako favorita Poláka žijícího ve Spojených státech. Dokáže Finská noční můra opět překvapit?