Helenius je připravený na životní šanci! Kownacki jej hodlá knockoutovat!

Stáj Premier Boxing Champions si připravila opravdu velký galavečer plný velkých válečníků. V hlavním duelu večera se můžete těšit na bitvu polského milovníka vodky Adama Kownackého s finským obrem Robertem Heleniusem.

Adam „Babyface“ Kownacki (20-0-0, 15 KO) vs. Robert „The Nordic Nightmare“ Helenius (29-3-0, 18 KO) – Eliminační souboj v rámci federace WBA nabídne střet světové jedenáctky a polské jedničky Adama Kownackého se světovou třiatřicítkou a finskou jedničkou Robertem Heleniusem. Třicetiletý polský válečník si chce připsat na své konto další velkolepý knockout. O šest let starší Seveřan má za sebou kvalitní kemp a dokonce nepodcenil ani aklimatizaci před duelem.

Adam Kownacki: „Eliminační souboje jsou vždycky motivační, protože pak by vás měla čekat titulová šance. Vím, že pro Roberta je to obrovská životní šance a že na ni hodně trénoval, ale můj titulový souboj je za rohem. Mohl jsem na něj čekat, ale rozhodl jsem se podrobit tomuto velkému testu. Chci ukázat všem fanoušků, že jsem připravený bojovat o titul. Hodlám si připsat další velkolepé knockoutové vítězství a ukázat všem, proč jsem jedna z nejlepších těžkých vah na světě.“

Robert Helenius: „V sobotu mě čeká velký duel a to je přesně to, na co jsem tolik trénoval. Měl jsem výborný kemp a jsem kvalitně připravený. Nemůžu se dočkat, až budu stát v ringu. Do USA jsme přicestovali o dva týdny dříve, aby si moje tělo zvyklo na ten rozdíl. Navíc jsem absolvoval sparingy v Alabamě u Deontaye Wildera. To bylo vážně super a hodně mi to pomohlo v přípravě. Udělali jsme maximum. Odboxoval jsem mnoho kol a jsem ve velmi dobré formě. Jsem připravený si to s Kownackim rozdat.