Hearn zamítl Joshuovi problémy při tréninku! AJ hodlá zaskočit Ruize jiným stylem!

Šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn popřel zvěsti o problémech v kempu britské hvězdy. Sám Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO) hlásí skvělou formu a hodlá Andyho „Destroyer“ Ruize Jr. (33-1-0, 22 KO) zaskočit jiným stylem boje.

Před červnovým soubojem měl Joshuu údajně při tréninku knockoutovat americký tlouštík Joey „Tank“ Dawejko (20-7-4, 11 KO) a nyní se měla podobná situace odehrát v kempu britské hvězdy i před odvetným soubojem s Ruizem, kterého se dočkáme již tuto sobotu. Fámy, jenž se začali šířit internetem, okamžitě utnul šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn. „Je úplná škoda to komentovat.“ – Začal své povídání britský promotér. „Anthony má za sebou skvělý kemp. Je ještě koncentrovanější, než kdy dříve a sparingy šli opravdu skvěle. Rozdíl byl nyní v tom, že měl opravdu skvělé parťáky na světové úrovni. Andrew Tabiti, Tyrone Spong, Bryan Jennings, Dereck Chisora. Ti všichni na něj neustále vyvíjeli nátlak. AJ nebyl v problémech, nebyl nemocný a ani zraněný. Je ve skvělé formě a připravený na boj.“ – Dokončil své povídání Hearn.

Stejného názoru je i jeho svěřenec a hlavní hvězda galavečeru v saúdskoarabském Rijádu. Třicetiletý rodák z Watfordu se dokonce i rozpovídal o změně stylu, který by jeho soupeři měl dělat velké problémy. „Změny, které jsem provedl v tréninkovém kempu budou pro Ruize hodně nepříjemné. Tohle bude maratón a ne sprint. Hodlám v tomto souboji vyhrát. Nejdůležitější bude, abych měl vše pod kontrolou. Vím, že jsem dobrý. Celý život boxuji, takže moje výhra nebude žádným překvapením. Vím, co mám v ringu dělat, ale je pro mě důležité, abych to zvládl dělat celých 36 minut.“ – Prozradil Joshua, jenž je i přes červnovou porážku s Ruizem v odvetě favoritem.