Hearn: Wilder vs Whyte by byl obrovský boj!

Promotér a šéf stáje Matchroom boxing Eddie Hearn prozradil, že souboj Deontay Wilder vs Dillian Whyte by byl obrovskou událostí těžké váhy a takový boj si přeje!

„Samozřejmě, že největším zápasem těžké váhy bude duel Joshua vs Fury o tom není pochyb, ale souboj Wildera s Whytem by byl hned v těsném závěsu co se kvality týče“. řekl Hearn

A dodává: „Miluji boje Deontaye Wildera, zápas s Whytem jsme chtěli dlouho, Whyte ho nějaké tři roky vyzýval, ale bez odpovědi. Poté Wilder prohrál s Furym a nyní o Whytovi mluví jako o potencionálním soupeři. No já jsem pro a chci tento souboj. Whyta nyní čeká odveta s Povetkinem a poté můžeme sednou ke stolu“!

Američan „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) naposledy boxoval loni v únoru, kdy jej v sedmém kole ukončil britský boxer Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) a sebral mu světový titul WBC.

Brit „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (27-2-0, 18 KO) naposledy boxoval loni v srpnu, kdy jej překvapivě v pátém kole knockoutoval ruský boxer Alexander Povetkin (36-2-1, 25 KO) a 6. března je čeká plánovaná odveta.