Hearn se opřel do Furyho a má velké pochybnosti o jeho odvetě s Wilderem!

Šéf stáje Matchroom Boxing a zástupce Anthonyho Joshuy, Eddie Hearn, má velké pochybnosti o plánované odvetě mezi Tysonem „Gypsy King“ Furym (28-0-1, 20 KO) a Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO).

„Jen bůh ví, jestli se tento souboj bude konat.“ – Rozpovídal se Hearn pro stanici IFL TV. „Wilder ještě ani neoznámil souboj s Luisem Ortizem, i když se tak nejspíše stane v brzké době. Ovšem podívejte se na Tysona Furyho. Nikdo ani netuší, že ten chlap bojuje v sobotu. ESPN a Arum mají zřejmě solidní problém, protože nikdo ani netuší, že ten souboj vůbec existuje. Hala bude prázdná a přijde jen pár lidí, kteří asi budou mít vstup zdarma.“ – Opřel se Hearn do své konkurence a je potřeba říci, že v tomto ohledu má naprostou pravdu. „Nevstával bych na tento souboj, ani kdyby ti chlápci bojovali na mém dvorku. Nedonutilo by mě to ani odhrnout závěs, abych se mrknul.“ – Napsal jeden z fanoušků do diskuze na twitterovém účtu stáje Top Rank.

„Fury je samozřejmě génius, protože podepsal obrovský kontrakt s Top Rankem a ESPN, ale nadále si boxuje snadné souboje. Ovšem jeho značka ztrácí cenu, protože nikdo ani netuší, že bude boxovat. Bojoval jen s Tomem Schwarzem a nyní je tu Otto Wallin. ESPN tolik slibovalo zajímavé souboje Furyho a přitom ani nikdo neví, že půjde o víkendu do boje. Nemluví se o tom a podle mě bude hala úplně prázdná. Celá ta věc ohledně odvety s Wilderem mi přijde divná. Nevím, co se tam děje.“ – Neskrýval své pochybnosti jeden z nejvlivnějších promotéru dneška. Každopádně podle obou protagonistů je vše potvrzené podpisy a fanoušci se mohou opravdu těšit na odvetu, která proběhne 22.2.2020 na americké půdě.