Hearn potvrzuje pětiletý kontrakt s DAZN!

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky boxu. Britský promotér potvrdil novou smlouvu s DAZN a všechny galavečery Matchroom Boxing tak uvidíme i tady v České republice!

Eddie Hearn a jeho stáj Matchroom Boxing začala spolupracovat se streamovací platformou DAZN již před dvěma a půl lety a měla exkluzivitu na galavečery v USA, Itálii a Španělsku. Nyní se spolupráce rozšíří na všechny galavečery a expanze do Austrálie, Japonska nebo Kanady.

Nyní ještě dobíhá smlouva se sportovní stanicí Sky Sport, která byla uzavřena již v roce 1994 a uzavřel ji ještě tehdejší šéf stáje a otec Eddie Hearna. Poslední galavečer, který bude vysílat, bude 12. června. Nicméně smlouva zahrnovala výhradně britské galavečery.

Jednou z výjimek bude šampión Anthony Joshua, který má aktuálně exkluzivní vysílací smlouvu se Sky Sport ještě na jeden duel a zároveň nemá novou smlouvu v rámci kontraktu s DAZN. To znamená, že jakmile Joshuovi po dalším duelu vyprší spolupráce se Sky Sport, může se svobodně rozhodnout, s kým podepíše smlouvu na své zápasy. Pokud by uzavřel opět s touto televizí, uvidíme jeho souboje jak na DAZN tak na Sky Sport.

„Potřebovali jsme udělat změnu a posunout se zase o kus dál. Cítil jsem, že stojíme na místě a nemůžeme se posunout na další level, což se nyní stane. Spolupráce s DAZN je významný okamžik nejen pro Velkou Británii ale taky pro celý boxerský svět“. řekl Hearn