Hearn podal žalobu na Ruize. Šampion obratem podepsal smlouvu o odvetě!

Šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO, Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO), podepsal smlouvu o odvetě s Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO) a jejich souboj se tedy stal oficiálním.

Po dlouhých dohadech mezi stranou Američana s mexickými kořeny a britskou stájí zastupující rodáka z Watfordu zde máme konečně dohodu. Eddie Hearn se v tomto týdnu rozhodl podat na Andyho Ruize žalobu a ten obratem podepsal dohodu o odvetě. Matchroom Boxing tedy následně stáhlo svoji žalobu a fanoušci se tak konečně mohou začít těšit na 7.12.2019, kdy v Saúdské Arábii dojde na hodně očekávanou odvetu. Představa soudních tahanic a milionových pokut donutila rodáka za Kalifornie, aby dál nedělal problémy a na souboj přistoupil.

„Jsem nadšený, že mohu oznámit můj odvetný souboj s Anthonym Joshou za oficiální. Po prvním duelu jsem vstoupil do historie jako první šampion těžké váhy s mexickými kořeny. Děkuji Saúdské Arábii za pozvání. Zbavil jsem se AJ v New Yorku a nyní jeho kariéru ukončím na poušti. Nenechte si tento souboj ujít.“ – Prohlásil skrze sociální sítě Ruiz. „Ukáži kvalitu mexického boxu v Saúdské Arábii a následně ve všech koutech světa. Viva Mexiko!“ – Dodal pár hodin po té král těžké váhy. Zákulisní informace mluví o tom, že Hearn nakonec sáhl do peněženky a nabídl „Destroyerovi“ větší odměnu a to nebylo vše. Šampion si vydupal i televizní práva do rodiště svých předků, což jej definitivně přesvědčilo podepsat smlouvu.