Hearn nadále rozšiřuje řady bojovníku v DAZN. Podepíše i Charlo?

Prozatímní mistr světa organizace WBC ve střední váze, Jermall Charlo (28-0-0, 21 KO), může být dalším bojovníkem, který podepíšu smlouvu se streamingovou platformou DAZN. Tuto informaci potvrdil Eddie Hearn.

Eddie Hearn je právě tím mužem, který zodpovídá za box pod značkou DAZN a v posledních týdnech se mu povedlo pár skvělých úlovků. V minulém týdnu podepsal kontrakt kazašský střelec Gennady Golovkin. Nyní zvažuje podepsání smlouvy šampion WBC v těžké váze, Deontay Wilder. V rámcích jednání se objevil i Jermall Charlo, se kterým jedná Eddie Hearn nějaký ten pátek. „Již není žádným tajemstvím, že Canelo, Golovkin, Andrade a Jacobs patří pod DAZN a jestli s nimi bude chtít Charlo boxovat, nemá moc na výběr.“ – začal své povídání Hearn

„Brzy budeme opět mluvit s Charlem a jeho manažery. Nabídli jsme mu víc peněz, než kdy vydělal, ovšem rozhodnout se musí sám.“ – Doplnil britský promotér informace ohledně jednání. Vyšší z dvojčat Charlových se naposledy utkal s Mattem Korobovem a duel celkem jednoznačně opanoval na body. Stále však čeká na plnohodnotný titul WBC, který má momentálně v moci Saul „Canelo“ Alvarez, jenž se utká o pás s Danielem Jacobsem.