Hearn má pro Joshuu na srpen 3 varianty!

Promotér Eddie Hearn prozradil, že má tři varianty, s kým by se mohl Joshua v srpnu utkat. S největší pravděpodobností to bude Oleksandr Usyk, ale ve hře jsou i Whyte nebo Ruiz!

Nejpravděpodobnějším scénářem pro úřadujícího šampióna těžké váhy je souboj s neporaženým Ukrajincem Oleksandrem Usykem, jenž je povinným vyzývatelem za organizaci WBO. Pokud by se Hearn vydal jiným směrem, byl by pás WBO uvolněn a Joshua by v dalším boji obhajoval pouze pásy WBA super a IBF.

Nicméně Hearn prozradil i další dvě varianty, které připadají v úvahu. Jednou z variant je odveta s velkým rivalem Dillianem Whytem, kterého na konci roku 2015 Joshua tvrdě sundal v sedmém kole.

Další variantou je uzavření trilogie s bývalým šampiónem a jediným Joshuovým přemožitelem Andy Ruizem, se kterým Joshua nejdříve v červnu 2019 prohrál v sedmém kole TKO a následně je v odvetě na konci roku jasně vybodoval.

Každopádně Anthony Joshua se vrátí do ringu na britském galavečeru v srpnu a nejpravděpodobnější datumem je 21.8. nebo 28.8. v londýnské O2 aréně.