Hearn: Kontakt s Furym je prakticky přerušen!

Britský promotér Eddie Hearn, který zastupuje světového šampióna těžké váhy Anthony Joshuu je zklamaný vývojem událostí a kritizuje Furyho a jeho tým!

„Pracoval jsem na souboji s Furym intenzivně několik měsíců, jenže po zveřejnění výsledku soudní arbitráže se Fury s manažéry odmlčel a další komunikace se zastavila. Byl jsem ochotný jednat s Wilderem a investory ze Saúdské Arábie, abychom dali do kupy rozpočet, který by Wildera uspokojil. Ale Furymu to bylo asi jedno, ani nevstoupili do jednání“. řekl šéf Matchroom Boxing

A dodává: „Sledoval jsem, jak se Fury a Wilder dohodli rychle na podmínkách a za tři dny byly smlouvy podepsané. Celá ta věc smrdí, ale po přerušení kontaktů jsem si uvědomil, že musíme jít vlastní cestou. Stále chceme bojovat o všechny tituly, ale potřebujeme také seriózní druhou stranu. Nyní se zaměřujeme na další cíle, protože ten hlavní není momentálně k dispozici“. uzavřel Hearn

Poté co soudní Arbitráž rozhodla, že se Fury musí utkat s Wilderem i potřetí, se obě strany dohodli podepsali smlouvu na 24. července v Las Vegas, kde se bude Wilder snažit vzít si zpět titul WBC a Fury pás obhájit.

Na druhé straně Joshua se s největší pravděpodobností utká na srpnovém galavečeru ve Velké Británii s ukrajinským šampiónem Oleksandrem Usykem, který je oficiálním vyzývatelem za organizaci WBO.