Hearn: Kariéra Jarrella Millera skončila!

Eddie Hearn již nevidí šanci, jak by se mohl americký boxer Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) vrátit do zápasů. Je mi ho líto řekl.

„Je mi ho líto, protože podle mého názoru má duševní problémy a jednoduše nemůže bojovat bez dopingu. Jeho kariéra skončila! Nemyslím si, že by mu dal nějaký promotér ještě šanci. řekl razantně Hearn v rozhovoru pro Behind The Gloves.

“Big Baby” Jarrel Miller (23-0-1, 20 KO) se měl 9. července v hlavním zápase galavečera v Las Vegas utkat s krajanem Jerry Forrestem (26-3-0, 20 KO) a mělo se jednat o velký návrat…

Jednatřicetiletý brooklynský rodák neprošel loni v březnu antidopingovými testy celkem na tři zakázané látky. V jeho těle se nacházel mix Endurobolu, růstového hormonu a EPO. Přišel tak o spoustu milionů dolarů, které by dostal za titulový zápas s Anthony Joshuou.

Nyní mu byla v těla opět nalezena látka podporující výkon. Je to celkově už potřetí v kari´že, kdy byl tento boxer chycen na dopingu. Ještě v době kdy se věnoval K1, tak měl v sobě též zakázané látky a byla mu pozastavena činnost.