Hearn: Joshua vs Fury pravděpodobně na začátku roku!

Britský promotér odhalil, že pokud Joshua porazí v září Usyka a Fury v říjnu Wildera tak by mohli začít organizační jednání na sjednocující duel, který by se mohl konat na začátku příštího roku!

Eddie Hearn prakticky vylučuje, že by se Fury a Joshua mohli utkat ještě letos. „Joshua jde do ringu v září, Fury potom možná říjnu a bylo by velmi obtížné, aby se oba boxeři připravili na tak důležitý zápas do prosince.

Sice nevíme na sto procent jestli se v říjnu Fury s Wilderem utká, ale za předpokladu, že půjde vše podle plánu a Fury a Joshua zvítězí, budeme moci začít organizovat zápas na začátek příštího roku“. řekl Hearn.

Jak jsme již psali, zápas Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) vs Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) byl odložený z důvodu pozitivních výsledku na covid u britského boxera a sedmi členů jeho týmu. Zápas se bude konat pravděpodobně v průběhu října.

Anthony Joshua (24-1-0, 22 KO) a Oleksandr Usyk (18-0-0, 13 KO) jsou aktuálně v plné přípravě na duel o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO, který se bude konat 25. září v Londýně.