Hearn: Fury se vrátí jen pro Joshuu!

Tyson Fury vs Dillian WhyteEddie Hearn je přesvědčený, že návrat Tysona Furyho mezi šestnáct provazů je reálný pouze s Anthony Joshuou. Podle Hearna se Fury nechce střetnout s Oleksandrem Usykem!

„Já si myslím, že pokud Usyk znovu dokáže porazit Joshuu, Tak Fury zůstane v boxerském důchodu. Pochybuji, že by měl odvahu se Usykovi postavit. Ale pokud Joshua tentokrát vyhraje a já opravdu věřím, že vyhraje, tak budeme svědky největšího zápasu všech dob“. Řekl britský promotér a šéf Matchroom Boxing Eddie Hearn.

Tyson Fury vs Dillian Whyte

Již brzy by měl být oficiálně oznámen odvetný duel mezi Anthony Joshuou a Oleksandrem Usykem o pásy WBA super, WBO, IBF a IBO. Podle nových informací by se měl konat v sobotu 13. nebo 20. srpna v Saúdské Arábii.

Tyson Fury

Třiatřicetiletý neporažený šampión organizace WBC Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) naposledy obhajoval titul letos 23. dubna na galavečeru v Londýnském Wembley, kde v šesti kolech vyprovodil krajana Dilliana Whyta. Po výhře oznámil ukončení profesionální kariéry, ale stále tu visí otazník nad sjednocujícím duelem.


Mallpay Proboxing