Hearn: Fury nebude legendou pokud bude 3 roky boxovat s jediným chlapem!

Britský promotér Eddie Hearn nezpochybňuje kvality úřadující světové jedničky, nicméně mezi legendy by ho ještě neřadil!

„Možná jednou porazí každého své generace a vejde do historie těžké váhy všech dob, ale by se tak stalo, musí nejdříve k těmto zápasům dojít a ty vyhrát. Má tu Anthony Joshuu, Oleksandra Usyka a Dilliana Whyta. Pokud všechny porazí, tak potom ano. Ale jestli chce být po boku Lennoxe Lewise a dalších, nestačí za tři roky porazit jednoho chlapa“ říká striktně Hearn

„V žádném případě nezpochybňuji Furyho kvality, ale víš, ano porazil Klitschka a Wildera a to je málo. Mezi tím měl jen rychlý zápas se Schwarzem a docela nepovedený duel s Otto Wallinem. Na můj vkus je to prostě málo. Legendou se ještě zdaleka nestal“ uzavřel Hearn

Eddie Hearn dlouho době se svou promotérskou stájí Matchroom Boxing zastupuje již dlouhé roky Anthony Joshuu a bude jej podle nově podepsané smlouvy zastupovat až do konce jeho profesionální kariéry.

Fanoušci hodně volají po zrušeném duelu s právě s Joshuou, ale na tu dojde nejdříve v druhé polovině příštího roku a kdo ví jestli. Fury si nyní musí domluvit zápas Dillianem Whytem, který je oficiálním vyzývatelem za WBC, ale musí v první řadě na konci října porazit Otto Wallina.

Anthony Joshua a Oleksandr Usyk se utkají v odvetě pravděpodobně na jaře příštího roku. Pokud by však Joshua prohrál, tak by zápas ztrácel smysl, protože nejdůležitější je sjednocující duel, ve kterém by vítěz zvedl nad hlavu všechny čtyři světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF.