Hearn: Fury měl údajně špatný kemp! Podle Brita je šéf stáje Matchroom Boxing šašek!

Tak Eddie Hearn je opět s Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO) na válečné stezce. Šéf stáje Matchroom Boxing vypustil informaci o údajném špatném kempu bývalého světového šampiona a dostalo se mu ostré odpovědi.

Šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn někdy do éteru vypustí informace, které by si raději měl nechat pro sebe. Zástupce aktuálního krále těžké váhy Anthonyho Joshuy totiž prozradil nepodložené informace o nepovedeném kempu Tysona Furyho, což samozřejmě britského obra dost naštvalo. „Myslel jsem si, že by Fury mohl vyhrát, ale slyšel jsem nějaké nelichotivé věci o jeho kempu. Nevím, jestli je to pravda, ale podle mě Wilder vyhraje knockoutem.“ – Rozpovídal se britský promotér, čímž si samozřejmě zadělal na spršku ostrých slov. „Hearn si myslí, jaký to je chytrák, ale ve skutečnosti je to jenom klaun. Mluví o mě jen proto, aby si lidé mysleli, že on do všeho vidí a také proto, aby zviditelnil Joshuu.“ – Načal svoji odpověď hvězdných „Gypsy King“.

„Víte co, ať si dělá každý, co chce. Oni mě nezajímají. Až porazím v sobotu Wildera, tak moje mise v boxu bude dokončena. Získám poslední titul mistra světa, který jsem před tím ještě nedržel. Plán je tedy jednoduchý. Porazit Wildera a potom si zazpívat v ringu.“ – Pokračoval ve své reakci aktuálně čtvrtý muž světového žebříčku, aby následně všechny uklidnil, že je v naprosto skvělé formě. „V odvetě budu vážit okolo 122 kilogramů. Budu vážit víc, než v prvním souboji s Wilderem, ale přesto budu vypadat mnohem atletičtější a hubenější. Uvidíte. Nejde o to, že bych měl v prvním souboji špatnou formu, ale musíte pochopit, že jsem se vracel po tříleté pauze. To je strašná doba. Zhubl jsem strašnou spoustu kilogramů a za šest měsíců od comebacku jsem šel do souboje s Wilderem. Nyní, po pár soubojích, jsem skutečně připravený. Nyní jsem dokonce v lepší formě, než v roce 2015, když jsem porazil Klitschka“