Hearn: Další zápas Joshuy nejspíše v listopadu!

Wladimir Klitschko vs Anthony JoshuaEddie Hearn, promotér a manažer světového šampióna organizací WBA, IBF a IBO Anthony Joshuy (19-0-0, 19 KO) vidí jako reálný návrat do ringu svého svěřence až v listopadu!

Anthony Joshua 29. dubna zničil v 11 kolech legendárního Wladimira Klitschka (64-5-0, 53 KO) a obhájil světový pás IBF, ke kterému přidal také tituly WBA super a IBO.

Ve smlouvě byla zanesena klauzule o odvetě, pokud Klitschko prohraje. Ten se nyní rozhoduje, zdali odvetu bude chtít. Finální rozhodnutí týmu Wladimira Klitschka by mělo padnout na začátku června.

Wladimir Klitschko vs Anthony Joshua

Pokud dojde na odvetu bude se pravděpodobně konat na přelomu října a listopadu. Jak prozradil britský manažer Eddie Hearn, mohla by se konat v Las Vegas, Číně nebo v anglickém Cardiffu.

Je možné, že v případě odvetného zápasu odebere organizace IBF světový titul Joshuovi, stejně jako to udělala v případě Tysona Fury, který dal také přednost odvetě s Klitschkem před oficiálním vyzyvatelem. Tím je za tuto organizaci Kubrat Pulev. Pokud by opravdu IBF pás odebrala, tak se uvolní do zápasu Kubrat Pulev vs Carlos Takam.

Wladimir Klitschko vs Anthony Joshua