Hearn chce souboj Povetkina s Hunterem na galavečeru Joshua-Ruiz!

Minulý týden v pátek si poradil Michael „The Bounty“ Hunter (18-1-0, 12 KO) s ruským „Medvědem“ Sergeyem Kuzminem (15-1-0, 11 KO) a zatoužil po souboji s dalším Rusem, Alexanderem „Ruským Vítězem“ Povetkinem (35-2-0, 24 KO).

V uplynulém týdnu si v newyorském divadelním sále Madison Sqaure Garden přišel Michael Hunter pro další vítězství v těžké váze, kde je zatím neporažený. Ruskému borci Sergeyi Kuzminovi nedal v dvanáctikolové bitvě žádnou šanci a dokráčel si pro hladké bodové vítězství v poměru 3x 117-110. Ihned po vyhlášení výsledku však zatoužil po bitvě s dalším válečníkem z východu Alexanderem Povetkinem. „Chci se nyní utkat s Povetkinem. Povetkine, jestli mě slyšíš, jdu si pro tebe!“ – Hlásil odhodlaně dvaadvacátý muž těžké váhy.

A ani promotér obou borců není proti tomuto souboji. „Tohle je určitě souboj, který chci uskutečnit.“ – Podpořil amerického válečníka Eddie Hearn. Jako možný termín pro tento souboj se jeví galavečer v Saúdské Arábii, který je naplánovaný na 7.12.2019, kde hlavní soubojem večera bude odveta o tituly mistra světa mezi Anthonym Joshou a Andym Ruizem. Jak Povetkin, tak Hunter by měli zhruba dva měsíce čas na přípravu, což se jeví jako dostatečný čas.