Hearn: Caleb Plant je pro Canela jediná cesta!

Saul Alvarez vs Caleb PlantBritský promotér Eddie Hearn potvrdil, že jediná cesta mexického šampióna vede přes neporaženého Američana Caleba Planta, který má v držení světový titul IBF!

“Teď je jediná možnost sjednotit tituly v super střední váze a doufám, že Plant na to má stejný pohled. Nedávno jsem s ním viděl nějaký rozhovor a o Canelovi toho moc nenamluvil, doufám, že se mu nechce vyhnout. Pokud chceme nejlepší box současnosti, potřebujeme nesporné šampióny. Chci aby se souboj Alvarez vs Plant konal v září”. řekl Hearn

Osmadvacetiletý “Sweethands” Caleb Plant (21-0-0, 12 KO) získal světový titul IBF 13. ledna 2019, kdy na galavečeru v Los Angeles vybodoval 115:11 a 2x 116:110 Venezuelana Jose Uzcateguie.

Pás následně obhájil v červenci stejného roku, když ve třetím kole ukončil v Las Vegas do té doby neporaženého amerického boxera Mike Lee. Další obhajoba přišla loni 15. února v Nashvillu, tentokrát Plant ukončil Němce Vincenta Feigenbutze v desátém kole.

Caleb Plant naposledy obhajoval světový titul letos 30. ledna na galavečeru v Los Angeles a v ostře sledovaném duelu jasně vybodoval 3x 120:108 krajana Caleba Truaxe.